HOROSKOP

Horoskopi për datën 3 mars nga Russell Grant

Horoskopi për datën 3 mars nga Russell Grant

Dashi

Keni shumë mendime në kokë. Sjellja e çrregullt e një shoku ose partneri ka filluar t'ju bezdisë. Ju duhet pak kohë vetëm në mënyrë që të mos shpërqendroheni nga vërejtjet dhe komentet e tyre të parëndësishme. Ju duhet të vendosni nëse vërtet dëshironi të vazhdoni me këtë marrëdhënie.

Demi

Shënoni qartë kufijtë dhe sqarojani kujtdo se nëse i kalon, është me rrezik. Jeni beqar? Një atmosferë romantike, intensive dhe misterioze mund t'ju tundojë të pranoni një ofertë që normalisht nuk do ta kishit pranuar.

Binjakët

Mos u tundoni të përdorni informacione konfidenciale që ju janë ndarë për t'i bërë përshtypje dikujt. Një mik apo koleg mbështetet tek ju për të mbajtur sekretin e tyre. Një surprizë financiare e papritur por e mirëpritur do t'ju japë diçka për të festuar.

Gaforrja

Nuk do të jetë e lehtë të fshihni ndjenjat kur bisedat dhe konsultimet e humbura kohë kanë filluar t'ju irritojnë. Nëse jeni në shoqërinë e disa njerëzve të rëndësishëm, kafshoni gjuhën. Shkoni për një shëtitje të gjatë, më vonë, për të qetësuar nervat tuaja.

Luani

Përpara se të grindeni se kush po gabon, hidhini një sy situatës. Mund të jetë që ju keni pritur shumë prej tyre? Ata mund të kenë nevojë për mbështetjen dhe jo për kritikën tuaj.

Virgjëresha

Mund të bëni diçka ndryshe, por nuk jeni të sigurt se çfarë. Kjo është arsyeja pse ngurroni të pranoni se ndiheni të shqetësuar dhe të mërzitur. Kur një mik apo partner i ngushtë ju fton të filloni diçka të re, kjo mund të jetë përgjigja për problemin tuaj.

Peshorja

Një skenë emocionale, e pakëndshme do të sjellë periudha pasigurie. Ju keni filluar të ndiheni sikur dikush po përpiqet qëllimisht t'ju kufizojë. Një situatë e tensionuar përkeqësohet nga përpjekjet e një të afërmi për të lehtësuar një çështje.

Akrepi

Shpenzimet në rritje janë për shkak të aktiviteteve të reja shoqërore në të cilat jeni të lumtur të përfshiheni. Problemet që keni pasur me partnerin ose shokun e ngushtë pothuajse kanë përfunduar. Mund të ndjeni një ndryshim mes jush që ju bën të ndiheni më shpresëdhënës.

Shigjetari

Paratë janë të kufizuara. Jini të përgatitur të konsideroni opsionin më pak të kushtueshëm kur diskutohen planet sociale. Jeni beqar? Një partner romantik do të kërkojë gjithçka ose asgjë. Meqenëse nuk ju pëlqen kur dikush përpiqet t'ju kontrollojë, asgjë nuk mund të jetë zgjedhja juaj përfundimtare.

Bricjapi

Pranoni ofertën emocionuese të një miku ose partneri ndërsa keni një shans ta bëni këtë pasi kjo mundësi nuk do të vijë më. Shpenzimet janë në rritje. Edhe nëse nuk po jetoni përtej mundësive tuaja, do të ishte ende një ide e mirë të filloni të kujdeseni për qindarkat.

Ujori

Po kërkoni përgjigje në lidhje me një mundësi të humbur. Ka ende një shans të mirë që të jeni në gjendje të korrigjoni gabimet e së kaluarës. Do e përballoni me lehtësi punën dhe përgjegjësitë e tjera në atë që do të rezultojë të jetë një pasdite e ngarkuar dhe produktive.

Peshqit

Ju e keni menaxhuar mjaftueshëm një detyrë vetë. Gjithçka do të shkojë mirë derisa dikush tjetër të përpiqet të ndërhyjë. Vërejtjet e tyre të pakujdesshme dhe sugjerimet e padëshiruara do të shkatërrojnë të gjitha ndjenjat e mira. Nuk mund të jeni shumë të kujdesshëm kur bëhet fjalë për paratë.