HOROSKOP

Horoskopi për datën 3 nëntor nga Russell Grant

Horoskopi për datën 3 nëntor nga Russell Grant

Dashi

Në kontrast të drejtpërdrejtë me gjendjen shpirtërore jobashkëpunuese dhe kokëfortë që keni përjetuar kohët e fundit nga një mik, ata duket se janë më të përshtatshëm tani. Edhe pse nuk mund të hiqni dorë nga vigjilenca juaj, do të ndiheni të lehtësuar duke punuar së bashku në mënyrë më harmonike. Konfirmimi i një rezervimi udhëtimi do t'ju bëjë të shikoni anën e mirë.

Demi

Keni ambicie të mëdha dhe nuk jeni të sigurt për aftësinë tuaj për të arritur qëllimet. Mos u dorëzoni. Edhe kur gjërat shkojnë keq, këmbëngulni. Nëse ka pengesa para jush, gjeni një mënyrë për t'i shmangur ato. Sa më shumë të përpiqeni, aq më shumë do të rritet vetëbesimi juaj. Mbështetja dhe inkurajimi nga një mik i ngushtë gjithashtu do të ndihmojnë.

Binjakët

Një mik që ka folur për të bërë disa ndryshime, më në fund do të bëjë lëvizjen. Marrëdhëniet në vendin e punës do lënë shumë për të dëshiruar. Do të ketë kompensim të natyrës financiare që vjen nëpërmjet aktiviteteve të përbashkëta me një ekip. Ju thjesht dëshironi që skuadra të mund të shkojë më mirë.

Gaforrja

Shikojeni të panjohurën si një gjë që duhet pritur. Planet për të ardhmen do të duken shumë të ndryshme nga çdo gjë që keni përjetuar më parë. Ju po ecni drejt të jetuarit të jetës që dëshironi dhe për këtë arsye duhet të shijoni entuziamin.

Luani

Nuk mund të mos vini re se dikush ka një barrë më të rëndë se ju. Meqenëse ju urreni të shikoni të tjerët duke luftuar, nuk do t'ju shqetësojë të ofroheni për të ndarë ngarkesën e tyre. Ju mund të mos e kuptoni se sa mirënjohës janë njerëzit që ju kanë mik. Dikush do të tregojë mirënjohjen e tij sot.

Virgjëresha

Çështjet e parave do të shkaktojnë një moment tmerri kur të zbuloni se shpenzimet rutinë janë rritur shumë shpejt. Ju keni kontrolluar rregullisht llogaritë dhe po mbani një qasje realiste për t'u marrë me financat, por kur shpenzimet po rriten më shpejt se të ardhurat tuaja, duket dyfish kujdes.

Peshorja

Një partner mund të ndërhyjë në planet tuaja. Mos e bëni shumë të vështirë pasi kjo nuk ishte planifikuar saktësisht. Edhe pse shoqëria e një miku ju duket e mirë, prisni pak derisa t`i besoni gjithçka.

Akrepi

Kohët e fundit, do të preferoni të diskutoni çështje të rëndësishme me njerëz që ndajnë të njëjtën gjatësi vale. Ju nuk jeni në humor të dëgjoni ëndërrimtarët mes miqve tuaj. Njerëzit që vijnë me ide fantastike, por rrallë kanë shpirtin për t'i vënë ato në veprim, duhet të shmangen.

Shigjetari

Përpjekjet e mëdha kanë filluar t`ju lodhin. Po e ndjeni efektin si mendërisht, ashtu edhe fizikisht dhe e dini se së shpejti do t'ju duhet të bëni një pushim. Do t`ju ndihmonte nëse këmbëngulni që të tjerët të respektojnë nevojën tuaj për më shumë kohë për veten.

Bricjapi

Shmangni përfshirjen në diskutime për dallimet fetare dhe politike në vendin e punës. Pikëpamjet tuaja mund të ndryshojnë të gjitha, por ajo që është e rëndësishme është që puna për të cilën po punoni të gjithë së bashku, të përfundojë. Ju mund të keni nevojë të jeni fleksibël në mënyrë që të përballeni me gjithçka që bota po ju ofron në këtë moment.

Ujori

Jeta është si një aventurë e vazhdueshme. Ju mund të ndjeni se disa nga shpresat dhe dëshirat tuaja më të mëdha janë gati të realizohen. Miqtë janë të frymëzuar nga entuziazmi juaj. Ju mund të vini re një dëshirë në rritje për të udhëtuar. Jeni beqar? Një romancë ka të ngjarë të ndodhë nëse së shpejti do të niseni për një udhëtim.

Peshqit

Idetë tuaja imagjinare mund të përdoren për mirë në vendin e punës. Qëndroni pozitiv dhe mos lejoni që qëndrimi negativ i dikujt lart në hierarki t'ju shqetësojë. Ata mund t'i shohin talentet tuaja si një kërcënim. Është koha të mendoni për veten. Lërini të tjerët rreth jush të pajtohen me pasiguritë e tyre.