HOROSKOP

Horoskopi për datën 3 nëntor nga Russell Grant

Horoskopi për datën 3 nëntor nga Russell Grant

Dashi

Nuk jeni të sigurt që po shkoni në drejtimin e duhur. Lëreni partnerin të tregojë se si ndiheni dhe ai gjithashtu do t'jua hapë zemrën. Disa gjëra që dëgjoni do t'ju japin ushqim për të menduar. Shumë shpejt do të ndiheni më të sigurt për një lidhje për të cilën keni pasur disa dyshime.

Demi

Sjellja e çuditshme e partnerit po ju shqetëson. Ju duhet të ndjeni se mund të besoni dhe të vareni nga ata që janë më afër jush. Aktualisht ata po veprojnë në një mënyrë që ju bën të ndiheni se po ju mbajnë sekrete.

Binjakët

Do të zgjidhni çështjet e një problemit të kaluar. Pasi ky të përfundojë, ju mund të ndryshoni mendje për atë që do të bëni më pas. Dikush do të zhgënjehet nga kjo, por me rëndësi është që hoqët qafe një problem që ju rëndonte.

Gaforrja

Jeni të zhgënjyer nga përgjigja e dikujt përgjegjës kur përmendni se sa të lodhur jeni për të mbuluar gabimet e një kolegu të pakujdesshëm. Do ta vlerësonit mbështetjen e tyre, por filloni të kuptoni se një shef nuk do t'i ndryshojë gjërat kur gjithçka që ata janë të interesuar është që puna të përfundojë.

Luani

Ju kujtohet një projekt që shpresonit ta kishit përfunduar deri tani. Nuk është asnjëherë vonë për të bërë një përpjekje të fundit për ta kapërcyer këtë. Përfundimi i një sfide që nuk ka qenë e lehtë do t'ju japë një ndjenjë të fortë arritjeje.

Virgjëresha

Një vështrim prapa në të kaluarën do ta ndihmojë dikë të zgjidhë një problem aktual. Ju keni një kujtesë të mirë dhe do t'ju bëhet e qartë se një incident nga e kaluara nuk po përshkruhet ashtu siç ishte në të vërtetë. Njerëzit do të jenë mirënjohës për mprehtësinë dhe ndershmërinë tuaj. Ju do të keni prova për të mbështetur deklaratën tuaj.

Peshorja

Nga ana sociale po ndodhin shumë gjëra dhe do të kënaqeni duke u përzier në grupe të mëdha. Puna bamirëse do t'ju vërë në kontakt me disa njerëz me ndikim. Nëse po mendoni të aplikoni për një punë, një individ i shquar do ofrohet t'ju japë një referencë.

Akrepi

Pushoni për një moment dhe hidhini një sy pengesave përpara jush. Ka një mënyrë për t'i kapërcyer këto. Gjithçka që ju nevojitet është pak më shumë besim në aftësitë tuaja. Ju keni kapërcyer sfida më të këqija më parë. Mos u dorëzoni tani.

Shigjetari

Një marrëdhënie e ngushtë ka filluar të ndihet kufizuese. Dikush me të cilin punoni ose jetoni po ndihet shumë në nevojë. Nëse i kritikoni ose i kundërshtoni ata do të bëhen edhe më kërkues. Ju duhet të gjeni një mënyrë delikate për të lehtësuar veten nga kjo barrë.

Bricjapi

Miqësitë dhe marrëdhëniet tuaja më të ngushta janë burim lumturie i vërtetë. Jeni beqar dhe kërkoni dashurinë? Jini tepër mikpritës ndaj një fytyre të re në qytet. Ka çdo mundësi që një romancë e re të ketë një efekt transformues në jetën tuaj.

Ujori

Nuk do ta keni të lehtë të përqendroheni derisa të zgjidhet diçka që keni në mendje. Kontaktoni me dikë që mund t'ju ndihmojë ta përballoni këtë, përndryshe do ta humbisni ditën nëpër mendime.

Peshqit

Mos kini turp të ndani mendimet tuaja dhe të artikuloni nevojat tuaja. Është më mirë të jeni të sinqertë me miqtë dhe të dashurit tuaj, sesa të shtypni ndjenjat tuaja. Nëse mendoni se është e nevojshme, diskutoni me zemër. Pasojat do të jenë që të tjerët të fillojnë t'ju respektojnë për atë që jeni.