HOROSKOP

Horoskopi për datën 3 prill nga Russell Grant

Horoskopi për datën 3 prill nga Russell Grant

Dashi

Një projekt grupi ose komuniteti nuk mund të vazhdojë pa financimin e duhur. Do t'ju kërkohet të përfshiheni në një mbledhje fondesh. Ky është shansi juaj për të ndihmuar ata që kanë më pak me fat. Ju gjithmonë ndiheni të përmbushur kur e dini se përpjekjet tuaja ndihmojnë për të bërë një ndryshim.

Demi

Për të marrë në konsideratë situatën tuaj aktuale dhe për të bërë plane për të ardhmen, mendimet tuaja do të kalojnë automatikisht në të kaluarën. Nëse rrethanat tuaja aktuale nuk përmbushin qëllimet që i kishit vendosur më parë vetes, duhet të vendosni nëse ato janë vërtet të rëndësishme.

Binjakët

Do të duhet pak kohë për t'u mësuar me rutinat dhe idetë e reja. Pasi t'i kapni ato, do të pyesni veten se si ia keni dalë më parë. Përgjegjësitë që ishin të rënda do të lehtësohen me zbatimin e rutinave të reja.

Gaforrja

Një ish duhet të pranojë se një lidhje ka mbaruar dhe ju nuk do të ktheheni kurrë së bashku. Të dy e ndjeni fort, por nuk keni ndërmend të përsërisni gabimet. Ju duhet të jeni të lirë për të ndjekur mundësi të tjera.

Luani

Një i afërm do të bëjë një gabim të madh. Ata presin që ju të mbështesni idetë e tyre. Ju mund të shihni se këto nuk janë konsideruar siç duhet dhe nuk ka asnjë mënyrë që t'i inkurajoni ata të ecin përpara. Në vend të kësaj, ju do të përpiqeni t'i largoni ata.

Virgjëresha

Në përgjithësi ju mbani nën kontroll emocionet tuaja. Dikush po ju mërzit aq shumë saqë tundoheni të bëni ose të thoni diçka që është krejtësisht jashtë karakterit. Shmangni një koleg që ju trajton me mungesë respekti dhe shikoni barometrin tuaj emocional.

Peshorja

Nuk ka kohë për t'u bashkuar me miqtë. Ju ndjeni një nevojë të fortë për të ndjekur impulset tuaja dhe për të bërë gjithçka që doni për të arritur diçka të cilën e keni për zemër.

Akrepi

Një seminar do të bëhet më i gjallë teksa përparon. Dikush do të ketë ide që mund të duken të çmendura, por në të vërtetë do të funksionojnë. Projekte të reja janë gati dhe ju do të nxitoni të tregoni interesin tuaj dhe të përfshiheni.

Shigjetari

Një projekt që ju emocionoi fillimisht e ka humbur tërheqjen e tij. Ju mund të dëshironit të mos ishit përfshirë kurrë. Puna është e mundimshme. Progresi është i ngadaltë dhe qëndrimi i njerëzve të tjerë që marrin pjesë në këtë sipërmarrje ka filluar t'ju shqetësojë.

Bricjapi

Entuziazmi është në ajër dhe do të duket sikur një dëshirë është realizuar. Edhe pse shkon kundër kokës, do t'ju duhet të mendoni dhe të veproni shpejt për të shfrytëzuar sa më shumë mundësitë që ju vijnë. Një ndryshim i planeve mund të funksionojë në avantazhin tuaj.

Ujori

Performanca e një grupi është e dobët edhe nëse i njëjti ekip doli jashtëzakonisht mirë në të kaluarën. Nuk ka më asnjë besim tek një udhëheqës apo menaxher. Grupi nuk po shfrytëzon mundësitë më të mira dhe është pjesë e punës së personit të frymëzojë dhe të krijojë momente frymëzuese.

Peshqit

Vazhdoni të mbështesni një mik apo të dashur që poston çdo ditë për shëndetin e tij në rrjetet sociale. Kjo është mënyra e tyre për të punuar me dhimbjen dhe zhgënjimin me të cilin duhet të përballen dhe vetëm të dinë se dikush po i dëgjon, i ndihmon ata të ndihen të kuptuar.