HOROSKOP

Horoskopi për datën 31 korrik nga Russell Grant

Horoskopi për datën 31 korrik nga Russell Grant

Dashi

Aktivitetet me një grup të ri do të duken shumë të rëndësishme. Ky është shansi juaj për të bërë një ndryshim. Ju keni filluar të respektoni dhe admironi dikë që ka marrë përsipër aktivitetin e ekipit dhe keni një ndjenjë të fortë se do të bëni më shumë në të ardhmen.

Demi

Një situatë në të cilën jeni përfshirë nuk po ecën siç keni planifikuar dhe në fakt nuk ju pëlqen. Vazhdoni t'i përmbaheni dëshirave të dikujt apo shkoni me dëshirën për të ndjekur dëshirat tuaja? Nuk është e vrazhdë të refuzosh kërkesën e dikujt nëse është diçka që nuk dëshiron ta bësh.

Binjakët

Ngjarjet sociale mund të godasin fort xhepin tuaj nëse nuk jeni të arsyeshëm dhe nuk vendosni një kufi shpenzimi përpara se të dilni. Një sërë faturash do të vijnë së shpejti dhe këto do të duhet të paguhen. Edhe pse preferoni të shpenzoni më shumë sesa të kurseni, do të ishte e arsyeshme të kontrolloni nëse ka mjaftueshëm para në bankë për të mbuluar këto shpenzime.

Gaforrja

Nuk duhet ta përballoni gjithçka vetë. Nëse ju duket sikur janë kriza njëra pas tjetrës dhe nuk po pushoni nga gjithë ky tension, pranoni ndihmën e familjes dhe miqve tuaj kur ju ofrohet. Trazirat dhe zhgënjimet mund të jenë të vështira për nervat tuaja. Pranoni nevojën për një pushim.

Luani

Një surprizë e këndshme do t'ju ndriçojë ditën kur pranimi i një aplikimi ose një ftese për një intervistë pune do të jetë një ngritje e madhe për humorin tuaj. Momente private, të veçanta do të ndahen me të dashurit tuaj. A ndiheni të sfiduar në aspektin romantik? Postimi i një profili në një faqe takimesh në internet do të përmirësojë shanset që të gjeni partnerin e ëndrrave tuaja.

Virgjëresha

Orët e ditës do të kalojnë dhe nuk do të ketë asgjë të madhe. Pranoni një ftesë për një aktivitet në mbrëmje ose një takim me disa miq dhe kjo do t'i shtojë emocione fundjavës suaj. Shpenzimet e fundit kanë qenë të rënda, por të ardhurat balancohen me daljet e përditshme.

Peshorja

Një skemë e re mund të ndihmojë në ndryshimin e së ardhmes të një ambienti social ose muzikor ku keni kaluar shumë orë të lumtura. Nuk ka asgjë që do t'ju pëlqejë më shumë sesa të shijoni tingujt e muzikës live. Magjia për ju gjendet edhe në vendet më të vogla.

Akrepi

Ngjarjet që ndodhin tani do të përfshijnë një mesazh dashurie. Fjalët inkurajuese nga dikush i veçantë do t'ju bëjnë optimistë për të ardhmen. Jeni beqar? Një ftesë nuk duhet të injorohet. Nëse dëshironi të takoni partnerin e ëndrrave tuaja, duhet të dilni jashtë dhe të përziheni me njerëzit.

Shigjetari

Sigurohuni që t'i futni në punë të gjitha detajet me shumë kujdes kur punoni për ndonjë gjë të rëndësishme. Mund të ketë më shumë në një situatë, sesa dyshoni. Planifikoni kohën me kujdes në mënyrë që të mos përfundoni duke u ndjerë nën presion kur papritur duhet të shtrydhni sa më shumë që të mundeni në fund të ditës.

Bricjapi

Një atmosferë sfiduese është rezultat i ndryshimeve të papritura dhe kaosit. Ose do t'ju duket stimuluese dhe emocionuese, ose do të dëshironi të përfundoni një ngjarje ose situatë të caktuar. Ajo që do t'ju habisë më shumë është se sa të shpejtë jeni për të reaguar në rrethana të papritura. Puna e një kolegu është zhgënjyese dhe nuk pritet që ai të bëjë një përmirësim.

Ujori

Do nisni një projekt grupi. Jeni të vendosur që kjo është një sipërmarrje që do ta shihni deri në fund. Ka sfida përpara, por ka çdo mundësi që ta përmbushni këtë ambicie.

Peshqit

Ju takon juve të bëni marrëveshje për një takim të ardhshëm. Mungesa e kontaktit me njerëzit nuk po ju ndihmon të bini dakord për planet e caktuara. As nuk e bën më të lehtë kur nuk mund të merrni informacion të mjaftueshëm nga të tjerët për të arritur në një marrëveshje të caktuar. Gjithçka që mund të bëni është të bazoni planet tuaja në informacionin e vogël që është dhënë.