HOROSKOP

Horoskopi për datën 31 tetor nga Russell Grant

Horoskopi për datën 31 tetor nga Russell Grant

Dashi

Do t'ju bëhet një ofertë që nuk do dëshironi ta refuzoni. Kjo mund të mos kënaqë dikë të afërt, por ju duhet të kujdeseni për interesat tuaja. Një takim social do t'ju prezantojë me disa njerëz interesantë. Jeni beqar? Një romancë e re do të ndriçojë jetën tuaj.

Demi

Planet tuaja për të ardhmen duket se nuk përputhen me ato të partnerit ose të një të afërmi më të vjetër. Ju do të dëshironit t'i kënaqni ata duke ndjekur sugjerimet e tyre, por kjo do të thotë të lini në pritje dëshirat tuaja. Ju nuk mund të vazhdoni të sakrifikoni lumturinë tuaj për dikë tjetër.

Binjakët

Ka diçka që ju shqetëson në një ngjarje të fundit. Ju mendoni se dikush nuk ka qenë i sinqertë me ju dhe është koha për të sistemuar situatën. Ata do të jenë të lumtur dhe të lehtësuar që keni nxjerrë në shesh shqetësimet tuaja.

Gaforrja

Të paktën për një periudhë afatshkurtër, do të ishte më mirë të mbani sekret disa nga planet tuaja. Dikush do të përpiqet t'ju largojë prej tyre. Gjithmonë keni qenë mbresëlënës dhe nuk do dëshironi të ndikoheni nga deklaratat dhe parashikimet e zymta të një shoku.

Luani

Besojuni atyre që janë pranë jush për t'ju ndihmuar të kaloni pengesat dhe frikërat. Një zhgënjim emocional do t'ju bëjë të ndiheni keq. Nuk jeni mësuar të humbisni. Kur kjo ndodh, ju mund të shkoni lehtësisht në një kthesë. Lejoni një mik apo partner mbështetës që të kujdeset për ju.

Virgjëresha

Në fillim nuk mund t'i pranoni metodat e mësimdhënies së një mentori. Këmbëngulni dhe përfundimisht do të shihni se sa e mirë është në të vërtetë teknika e tyre. Një marrëdhënie e mirë e mësuesit me nxënës do të zhvillohet përmes tregimit të respektit.

Peshorja

Është koha të shkoni atje ku gjenden mundësi të reja, edhe nëse kjo ju çon në një drejtim tjetër nga miqtë që njihni prej vitesh. Ju nuk jeni të drejtë me veten duke qëndruar në një rrugë që nuk ju sjell më lumturi apo kënaqësi.

Akrepi

Nëse jeni i martuar ose gati për t`u martuar, ka disa çështje të rëndësishme që ju dhe partneri juaj duhet të diskutoni. Kjo bisedë do t'ju kujtojë se sa shumë do të thotë për ju të keni një jetë të lumtur personale. Jeni beqar? Ju do të njiheni me dikë të ri.

Shigjetari

Gjithçka duket se po shkon keq me një marrëveshje të re, por mos hiqni dorë nga kjo shumë shpejt. Më në fund do të vendosen rutina të reja dhe kur të shikoni sot, do të kuptoni se gjërat thjesht dukeshin më keq se sa ishin në të vërtetë.

Bricjapi

Do të mësoni diçka të re duke parë se si e kryen punën një koleg i vjetër. Teknikat e tyre mund të duken të çrregullta, por mbajini mendimet tuaja për vete. Ata janë më të ditur dhe më të aftë se sa mund të mendonit. Më në fund do ta kuptoni këtë.

Ujori

Dikush do të kërkojë njëfarë sigurie. Edhe pse mund të mendoni se kjo është e panevojshme, do t'i lëndojë ata që ju ta thoni këtë. Një marrëdhënie do të bëjë një përmirësim të madh.

Peshqit

Mbështetja e kauzave të denja dhe përfshirja në një projekt komunitar që ju jep motivim shpirtëror do t'ju tërheqë shumë. Ky është shansi juaj për të promovuar një përpjekje që është afër zemrës suaj. Do të thotë shumë për ju të dini se partneri dhe miqtë më të ngushtë janë plotësisht me ju.