HOROSKOP

Horoskopi për datën 4 nëntor nga Russell Grant

Horoskopi për datën 4 nëntor nga Russell Grant

Dashi

Një marrëdhënie romantike ose miqësi e ngushtë tregon shenja tendosjeje. Kjo do të ketë të bëjë me një person të tretë që ka hyrë në skenë. Mund të keni përshtypjen se dikush po tregohet i pandershëm dhe mashtrues, në këtë rast besojini intuitës tuaj.

Demi

Po shqetësoheni gjithnjë e më shumë për sjelljen e një shoku apo të dashurit tuaj. Ju dyshoni se ata po gënjejnë për diçka dhe është e rëndësishme për ju të zbuloni të vërtetën. Para se të shprehni shqetësimet tuaja, duhet të gjeni prova të forta për të mbështetur dyshimet. Mund të ndodhë që ata do të kenë nevojë për terapi ose këshillim për t'i ndihmuar të shërohen nga një problem serioz.

Binjakët

Jeni të vetëdijshëm se jeta juaj familjare po vuan për shkak se keni disa detyrime të rënda diku tjetër. Ndërsa është e vërtetë që nuk mund të jeni në dy vende në të njëjtën kohë, mund të jeni më të organizuar për të përfituar më shumë nga ditët tuaja. Gjithashtu, pyesni veten: çfarë ju bën të lumtur?

Gaforrja

Jeni të vetëdijshëm për përfitimet e lehtësimit të jetës për veten tuaj. Mund të mos vuani ende nga rraskapitja, por energjia juaj është në rënie. Ju duhet të kushtoni më shumë kohë në jetën tuaj për t'u argëtuar. Përveçse kjo është e dobishme për shëndetin tuaj, do të ndihmojë në përmirësimin e marrëdhënieve më të ngushta.

Luani

Nëse jeni të vetëdijshëm për tensionin që ndihet në ajër, mbani një profil të ulët. Bëni çmos për të shmangur njerëzit e vështirë. Fikni celularin tuaj për të dekurajuar telefonatat e vazhdueshme të një shoku në nevojë. Shijoni disa blerje në internet, lexim ose punë krijuese. Si fillim do preferoni të qëndroni në sfond.

Virgjëresha

Një koleg ose familjar do të jetë i prirur të provojë metoda të reja ose të prezantojë pajisje të reja në shtëpi apo në vendin e punës. Ju do të preferoni të bëni blerje për t'u siguruar që vendimet janë të duhurat për të gjithë ata që janë të shqetësuar.

Peshorja

Dikush në shtëpi do të ankohet sepse ju keni shpenzuar shumë kohë për angazhimet sociale, jashtë shtëpisë. Ju mund të pranoni se keni lënë pas dore përgjegjësitë familjare dhe në këtë mbrëmje do të ndjeni nevojën për t'i kushtuar më shumë vëmendje njerëzve të dashur.

Akrepi

Ofroni lëvdata aty ku duhet. Ju mund të rrisni besimin e një të riu duke i bërë të ditur se keni vënë re se sa shumë kanë arritur kohët e fundit dhe jeni krenarë për ta. Ju nuk i jepni lavdërimet lehtë dhe ata e dinë këtë.

Shigjetari

Edhe pse në fillim do të shkaktojë tension, një lëkundje në jetën tuaj familjare dhe në marrëdhëniet e ngushta do të jetë për të mirë. Një vështirësi që po kaloni tani do të rezultojë të jetë një bekim i fshehtë. Ndërkohë që ju ka pëlqyer të ndihmoni dikë, kjo ju ka lodhur emocionalisht. Tani duhet ta shfrytëzoni këtë mundësi për të përmbushur nevojat tuaja.

Bricjapi

Përpiquni të njihni të sapoardhurit në zonën tuaj përpara se të krijoni një mendim për personalitetin e tyre. Po kështu, jepini të tjerëve një shans për të njohur të vërtetën. Ju mund ta bëni këtë duke u dhënë më shumë se një përgjigje pyetjeve që ata ju bëjnë. Mos u përqendroni në momentin që bisedat bëhen personale.

Ujori

Keni aftësinë të mendoni shpejt dhe të gjeni ide të mahnitshme. Dikujt do t'i bëjë përshtypje kontributi juaj në një projekt në grup. Më vonë do të diskutohet për një çështje delikate. Mendoni para se të flisni.

Peshqit

Ndonjëherë, plotësimi i nevojave të njerëzve të tjerë mund të jetë rraskapitës. Krijoni më shumë hapësirë ​​për romancë, kohë të lirë dhe kënaqësi. Nëse ju duhet të hiqni dorë nga disa përgjegjësi, kështu qoftë. Nëse bëhet fjalë për daljet në klubet e natës, takimet me miqtë e vjetër ose ushtrimet në palestër, filloni t'i bëni nevojat tuaja prioritet.