HOROSKOP

Horoskopi për datën 4 shkurt nga Russell Grant

Horoskopi për datën 4 shkurt nga Russell Grant

Dashi

Ju dëshironi që një i afërm më i vjetër të ishte më pak gjykues. Mund të jetë një ndjenjë stresuese që nuk mund të përmbushni pritshmëritë që ata kanë nga ju. Një takim social mund të mos jetë veçanërisht emocionues, por do t'ju ofrojë mundësinë për t'u çlodhur dhe për të lënë çdo tension të largohet.

Demi

Do t'ju vijë si një lehtësim kur një mik ose partner që ka qenë i sikletshëm me ju, fillon të jetë më miqësor. Kishe filluar të shqetësoheshe se po ndaheshe. Tani e dini se mund ta ktheni këtë marrëdhënie si më parë.

Binjakët

Po filloni të mësoni se për të bërë përparim, është e nevojshme të ndaloni së nënvlerësuari aftësitë tuaja. Të jep kënaqësi të shfaqësh talentin tënd. Ju keni arritur shumicën e asaj që keni vendosur të bëni edhe pse kjo nuk ka qenë e lehtë.

Gaforrja

Mund t'i drejtoheni dikujt, të cilit i besoni për t'ju dhënë këshillat që ju nevojiten. Edhe pse një zgjedhje që duhet të bëni duhet të jetë përfundimisht vendimi juaj, ju keni nevojë për siguri se po i qaseni kësaj çështje në një mënyrë objektive.

Luani

Një ftesë për një takim argëtues do të merret në të njëjtën kohë kur merrni një mesazh për t'ju informuar se dikush në familje ka nevojë për ju. Është e vështirë të vendosësh se çfarë të bësh kur po bëhet gjithnjë e më e vështirë t`i kënaqësh të gjithë.

Virgjëresha

Gjithçka do shkojë sipas planit. Do t'ju pëlqejë që nuk ka surpriza. Jeni përgatitur mirë dhe planifikimi juaj i mirë do të provojë se ia ka vlejtur. Nëse keni pak kohë për veten tuaj në fund të ditës, mund ta përdorni këtë për të marrë frymë.

Peshorja

Debatet që lindin do të zgjidhen me shpejtësi. Mosmarrëveshjet e hershme mund t'ju kenë bërë të keni frikë se çfarë mund të sjellë pjesa tjetër e ditës, por ato nuk do të zgjasin dhe në këtë mbrëmje, të gjitha acarimet dhe mërzitjet do të fillojnë të zhduken.

Akrepi

Nuk do të jetë e mundur të injoroni tensionin në disa marrëdhënie. Një koment i rastësishëm do të ftojë llojin e reagimit që nuk mund ta kishit parashikuar kurrë. Komentet therëse të dikujt ju befasojnë dhe kjo do t'ju bëjë të dëshironi të tërhiqeni nga aktivitetet në grup.

Shigjetari

Mënyra e vetme për të zbuluar nëse ju dhe një partner i ri keni synime të ngjashme afatgjata do të jetë diskutimi i planeve tuaja të ardhshme. Nëse keni prioritete të ngjashme, ka më shumë gjasa të qëndroni bashkë. Do të keni të njëjtën gjatësi vale mendore si miqtë tuaj Luani dhe Binjakët.

Bricjapi

Ndonjëherë ju duhet t'i vendosni nevojat tuaja prioritet. Prandaj, nëse nuk jeni në humor, njoftojini njerëzit që nuk mund t'ia dilni. Ju nuk duhet të ndiheni fajtorë për refuzimin për të bërë diçka që nuk dëshironi ta bëni.

Ujori

Duhet të jeni të sigurt dhe të bëni ndryshime në fusha që ju sjellin pakënaqësi, ose zhgënjim. Nëse një marrëdhënie nuk është më kuptimplotë, do të ishte marrëzi ta lini këtë të mbetet ashtu siç është. Varet nga ju që të bëni diçka për këtë.

Peshqit

Do të jeni të shpejtë për të rrëmbyer një mundësi, për t'u zhytur në një projekt grupi, emocionues. Njerëzit me mendje të njëjtë kërkojnë shoqërinë tuaj. Përdoreni popullaritetin tuaj për të nxitur axhendën tuaj.