HOROSKOP

Horoskopi për datën 8 prill nga Russell Grant

Horoskopi për datën 8 prill nga Russell Grant

Dashi

Njerëzit mund të ankohen që ju nuk u jepni atyre mundësinë për t`u takuar. Ju keni energjinë dhe vendosmërinë për të bërë gjithçka që keni vendosur të bëni. Nëse të tjerët ju ngadalësojnë, do t'i lini ata pas. Më mirë do të punoni vetëm.

Demi


Familja dhe miqtë do të presin që ju të dëshironi të qëndroni në rutinat tuaja të zakonshme dhe do t'i surprizoni. Sepse ka nevojë për diçka që nuk është shumë e zakonshme. Shpirti juaj kërkues do të ketë nevojë për ​​frymëmarrje. Ndiqeni atë dëshirë për aventurë.

Binjakët


Nuk dëshironi që dikush t'ju kujtojë vazhdimisht gabimet që keni bërë në të kaluarën. Askush nuk mund të funksionojë gjatë gjithë kohës afër kapacitetit njëqind për qind. Ju mund të tundoheni të shkaktoni disa probleme, por kjo nuk është rruga për ta çuar përpara marrëdhënien tuaj.

Gaforrja

Përmbajtja e një letre, ose emaili fillimisht do t'ju shqetësojë derisa ta lexoni përsëri dhe të kuptoni se një çështje për të cilën keni qenë në ankth është zgjidhur. Lajmet që nuk e prisnit t'i dëgjonit kaq shpejt do t'ju befasojnë. Kjo do t'i japë familjes diçka për të festuar.

Luani

Nuk mund t'i bëni bisht një mesazhi të marrë herët. Do të rezultojë se i është dërguar personit të gabuar. Përpara se të bini dakord për një angazhim të përbashkët, bëni pak kërkime dhe zbuloni më shumë. Nëse keni pyetur veten për besnikërinë e një partneri, sot do të merrni prova se nuk ka asgjë për t'u shqetësuar.

Virgjëresha

Po filloni të pyesni veten nëse keni bërë një zgjedhje të gabuar. Një rishikim i kohëve të fundit po ju bën të rishikoni angazhimet tuaja. Para se të bëni ndonjë gjë drastike, thjesht ndaloni dhe merrni frymë. Fokusohuni dhe më pas vlerësoni me qetësi atë që dëshironi me të vërtetë për të ardhmen tuaj.

Peshorja

Debatet duket se shpërthejnë për gjithçka. Edhe kur ndani shpenzimet, duket se nuk mund të bini dakord në mes. Nuk e kishit pritur që të kishit kaq shumë vështirësi për të arritur një marrëveshje. Mund t'ju duhet të tërhiqeni nga kjo marrëveshje para se të fillojë.

Akrepi

Mund të jeni ende në rrugën e duhur për të arritur një qëllim të vlefshëm. Qëllimet që keni vendosur në fillim të vitit mund të jenë ende domethënëse për ju ose mund të ndodhë, për shkak të rrethanave të papritura, që shpresat tuaja të ndryshojnë pak. Mund të jetë koha për të riorganizuar jetën tuaj për t'iu përshtatur nevojave në ndryshim.

Shigjetari

Mund të jeni pak të ngadaltë për të vënë re se çfarë po bëjnë të tjerët në botën tuaj. Ju ka munguar biseda me miqtë që mblidhen për të punuar drejt një qëllimi të përbashkët. Është e bezdisshme që nuk ju është thënë asgjë për këtë, por hezitoni përpara se të thoni ndonjë gjë që mund t'ju vërë në siklet më vonë.

Bricjapi

Jeni të përshtatur me nevojat dhe ndjenjat e atyre që ju rrethojnë. Fuqitë tuaja psikike janë më të forta se kurrë. Kjo ju ndihmon të bindni një të ri në familje që të zbulojë pse ata kanë qenë të turpshëm kohët e fundit. Sapo të dëgjoni historinë e tyre, do t'i falni.

Ujori

Diçka në avantazhin tuaj do të mësohet. Aktivitetet e komunitetit do t'ju hapin dyer për përvoja të reja, të planifikuara për të cilat do të dëshironi të regjistroheni. Puna vullnetare, ose një plan që synon të ketë një ndikim afatgjatë do të tërheqë interesin tuaj.

Peshqit

Ju mund të hezitoni të pranoni se keni tejkaluar buxhetin tuaj kohët e fundit. Paratë nuk do të jenë një temë për të cilën dëshironi të mendoni shumë, por nuk është e çuditshme që diskutimet në shtëpi të përqendrohen te financat. Ju duhet të gjeni mënyra për të ulur shpenzimet tuaja.