HOROSKOP

Java që vjen do të jetë plot me eksperienca argëtuese dhe romanca për këto 3 shenja të zodiakut

Java që vjen do të jetë plot me eksperienca argëtuese dhe

Mund të jetë vjeshtë, stina e të ftohtit të shpejtë dhe ditëve me re, por gjërat do të nxehen këtë javë. Gjithçka fillon me një lidhje Mërkur-Mars, me planetin e komunikimit që bashkon forcat me planetin e instinktit, ju mund të ndjeni një dëshirë të madhe për të nënkuptuar atë që thoni dhe për të thënë atë që mendoni. Sido që të jetë, 8 nëntori 2021 do të jetë java më e mirë për këto shenja të zodiakut - Gaforren, Akrepin dhe Peshqit - kështu që nëse jeni një shenjë uji, lexoni.

Gaforrja: Po ndërmerrni rreziqe dhe po i bëni gjërat shumë më interesante

Imagjinata juaj po hapet në një mënyrë të bukur këtë javë, Gaforre. Ju mund ta gjeni mendjen tuaj duke u endur drejt vendeve për të cilat nuk keni ëndërruar kurrë më parë, duke ju treguar mënyra të reja inovative jo vetëm për të parë botën, por edhe për të krijuar art. Ju jeni duke eksperimentuar në imagjinatën tuaj, por subkoshienca juaj po thith të gjitha zbulimet që po bëni.

Akrepi: Romanca po rrotullohet rreth jush

A ndjeni flutura në stomak? A ndiheni sikur po dashuroheni? Ndoshta e gjeni veten duke menduar për dashurinë dhe duke dashur më shumë prej saj? Nëse i jeni përgjigjur "po" ndonjërës prej këtyre pyetjeve, atëherë tashmë po ndjeni se çfarë rezervon horoskopi i kësaj jave për ju. Kozmosi po aktivizon romanticitetin tuaj të brendshëm dhe po ju kujton magjinë që ekziston brenda botës. Lejojeni veten të magjepseni. Shijoni momentin. Kjo është ajo për të cilën jetoni, Akrep.

Peshqit: Jeni gati të përqafoni të panjohurën dhe të shihni botën

Këtë javë, mund të ndiheni më të mëdhenj se më parë, sikur po rrezatoni një energji më të fuqishme se sa në të kaluarën. Mos u ndalni për të mbrojtur veten nga rreziku. Janë përvoja të reja që po lejojnë shpirtin tuaj të zgjerohet. Përvoja që ju tregojnë se bota është shumë më e madhe nga sa mendonit dikur. Është e lehtë të ngecesh në këndin tënd të vogël, dhe megjithatë, ekziston një univers i madh atje për të eksploruar nëse dëshiron.

Tiranapost.al