HOROSKOP

Nga nesër ritmi do vijë duke u rritur. Astrologia Meri Gjini bën parashikimin e javës

Nga nesër ritmi do vijë duke u rritur. Astrologia Meri Gjini bën

“Java nis shprese plot dhe nga neser ritmi do vij duke u rritur. Persa kohe planeti i fatit eshte ne te drejte (deri ne 14 maj) shfrytezoheni per t’u lehtesuar per ceshtje bankash pagesash, aplikime te ndryshme zyrtare. Pas 14 majit ndryshon pozicion dhe planeti i veprimit duke nxjerre prioritet emocionet qe do te jene dhe kryefjala e cdo njerit prej nesh nga 15 maji deri pothuajse ne fund te qershorit.

Mos harroni qe personi qe na duroi gjate karantinimit eshte me i miri per ne, eshte prova me e forte qe mund te kaloj nje cift. Mbajeni fort me dashuri afer vetes”, shkruan astrologia Meri Gjini në statusin e saj në Instagram ku uron dhe parashikon që kjo do jetë një javë e mbarë.

Nga nesër ritmi do vijë duke u rritur. Astrologia Meri Gjini bën

Tiranapost.al