HOROSKOP

Një ngjyrë për çdo shenjë horoskopi

Një ngjyrë për çdo shenjë horoskopi

A e keni menduar ndonjëherë nëse ka një nuancë të caktuar që duhet ta vishni? Epo, sipas astrologjisë, ekziston. Disa ngjyra mund t'ju bëjnë të dukeni si të sigurt dhe aventurierë ose të sjellshëm dhe të arrirë. Secila shenjë ka nuancën që i përshtatet.

Nuk e di akoma tënden?

Dashi ka të kuqen.

Një ngjyrë për çdo shenjë horoskopi

Demi ka jeshilen.

Një ngjyrë për çdo shenjë horoskopi

Binjakët kanë të verdhën.

Një ngjyrë për çdo shenjë horoskopi

Gaforrja ka bojëqiellin.

Një ngjyrë për çdo shenjë horoskopi

Luani ngjyrë banane.

Një ngjyrë për çdo shenjë horoskopi

Virgjëresha ngjyrën gri.

Një ngjyrë për çdo shenjë horoskopi

Peshorja rozë pastel.

Një ngjyrë për çdo shenjë horoskopi

Akrepi ngjyrën e zezë.

Një ngjyrë për çdo shenjë horoskopi

Shigjetari ngjyrën blu.

Një ngjyrë për çdo shenjë horoskopi

Bricjapi ngjyrën e zezë.

Një ngjyrë për çdo shenjë horoskopi

Ujori bojëqiellin dhe bananen.

Një ngjyrë për çdo shenjë horoskopi

Peshqit kanë blunë e oqeanit.

Një ngjyrë për çdo shenjë horoskopi

Tiranapost.al