HOROSKOP

Shenjat më me fat të muajit maj

Shenjat më me fat të muajit maj

"Mërkuri kalon në prapavijë në 10 maj dhe do të ndikojë tek Virgjëresha, Binjakët, Peshqit, Shigjetarët", kështu thotë Meri Shehu tek "Rudina".

Renditja e shenjave nga më pa fat, tek shenja më me fat e muajit maj:

Në vendin e 12-të

Bricjapi

Në vendin e 11-të

Demi

Në vendin e 10-të

Virgjëresha

Në vendin e 9-të

Akrepi

Në vendin e 8

Binjakët

Në vendin e 7

Peshorja

Në vendin e 6

Peshqit

Në vendin e 5

Luani

Në vendin e 4

Ujori

Në vendin e 3

Shigjetari

Në vendin e 2

Gaforrja

Në vendin e 1

Dashi