HOROSKOP

Si do të ndikojë nga sot Hëna e plotë tek shenjat e horoskopit

Si do të ndikojë nga sot Hëna e plotë tek shenjat e

Sot është Hëna e plotë tek Ujori. Dhe në fushën e astrologjisë kjo do të sjellë energji të forta për shenjat e horoskopit. Po ashtu na sugjeron që të kërkojmë drejtësi dhe të përqafojmë ndryshimin.

Shenjat e Zjarrit: Dashi, Luani, Shigjetari

Tregoni fuqinë tuaj të vërtetë dhe ndajeni shkëlqimin tuaj me të tjerët.

Shenjat e Tokës: Demi, Virgjëresha, Bricjapi

Lëreni mënjanë rutinën për ta ndarë zgjuarsinë dhe fuqinë tuaj me botën.

Shenjat e Ajrit: Binjakët, Peshorja, Ujori

Harrojini detajet, shikoni panoramën e plotë e asaj që po ndodh dhe vendin tuaj në të.

Shenjat e Ujit: Gaforrja, Akrepi, Peshqit

Lëreni veten të ëndërroni gjithë ditën dhe të dëgjoni mesazhet e Universit për t’ju udhëhequr në hapin e radhës.