HOROSKOP

Tre shenjat më me fat në dashuri sot

Tre shenjat më me fat në dashuri sot

Mbajini sytë katër, veshët hapur dhe zemrën hapur gjithashtu!

Dashi

Do të jeni të lumtur të ndani dhe të ndani ndjenjat pozitive me të tjerët. Ju dhe partneri do të ndjeni më pak presion gjatë gjithë ditës të enjten; gjërat po ndryshojnë në punë për mirë dhe kjo duket se është e mirë edhe për marrëdhënien. Pa pasur kërcënimin e luftës financiare mbi supet tuaja, ju dhe personi juaj i dashur ndiheni sikur po përjetoni një pushim. Duke parë se sa mirë reagoni të dy ndaj kësaj mungese presioni, do të flisni nëse ndoshta duhet të organizoni më shumë kohë pushimi së bashku.

Gaforrja

Ajo që do të vihet re më 3 nëntor është se sa i vlerësuar ndiheni nga dashuria juaj. Duket se ata i kanë hapur sytë papritur ndaj jush… Edhe ju do të jeni në gjendje të shikoni se sa fantastik është partneri. Do fokusoheni në aspektet pozitive.

Luani

Kur zgjoheni me humor të mirë, sigurisht që e largoni edhe ndaj partnerit tuaj. Do të kuptoni se sa i durueshëm dhe i dashur është partneri juaj. Kalojeni këtë ditë duke treguar dashurinë tuaj ndaj tyre; tregojuni atyre se si ndiheni dhe mos ndaloni së thëni: 'Të dua'. Edhe pse mund të tingëllojë e çuditshme, është ajo që partneri juaj dëshiron të dëgjojë.