Horoskop

Horoskopi për datën 3 Korrik nga Russell Grant

Horoskopi për datën 3 Korrik nga Russell Grant

Dashi

Jini krenar. Një shitje e madhe do t'ju lejojë të blini disa sende të bukura në vendbanimin tuaj. Ecni përpara. Duke punuar me një dekorues mund të jetë kënaqësi. Shpjegojini se si do të dëshironit të ndiheshit sa herë që hyni në shtëpi. Ky profesionist do të tejkalojë pritshmëritë tuaja në krijimin e një atmosfere të rehatshme. Puna e tyre do t'ju frymëzojë që të argëtoheni më shumë.

Demi

Ju keni pasur gjithmonë një vlerësim të thellë për rehatinë. Ky është shansi juaj më i madh për të shijuar luksin. Më shumë para do derdhen në llogarinë tuaj bankare. Nuk ka arsye për të mos i shijuar ato. Trajtojeni veten mirë. Nëse po negocioni një rrogë, synoni një shumë që është më e lartë se sa ajo që mendoni se mund të merrni. Punëdhënësi juaj i ri është i etur të të ketë në çdo kusht.

Binjakët

Veprimtaritë artistike dhe kulturore të bëjnë të lumtur. Nëse dëgjoni për një kurs emocionues, regjistrohuni për të menjëherë. Ju nuk dëshironi të humbisni një mundësi për të mësuar nga një mësues i talentuar. Kjo do t'ju ndihmojë të zbuloni disa talente të fshehura. Nëse do të vizitoni një mik, çojini një dhuratë të këndshme që do ta vlerësojë.

Gaforrja

Qëndrimi juaj, hiri dhe karizmi janë të dukshme për të gjithë. Nuk ka qenë kurrë një kohë më e mirë për të promovuar axhendën tuaj. Kërkoni një takim, provë për një rol ose aplikoni për një kredi. Do të jetë e pamundur t`i rezistosh hijeshisë tënde. Nëse keni menduar për të bërë një ndryshim, bëjeni. Do të jeni të kënaqur nga rezultatet. Paguani ekstra për një stilist, punën e të cilit admironi.

Luani

Vetmia sjell kënaqësi. Kjo është një kohë e mrekullueshme për të bërë një pushim. Vizita në bregdet do t`ju qetësojë. Do të frymëzoheni për të ndjekur një praktikë shpirtërore. Vullnetarizmi për një organizatë humanitare është i dobishëm. Do të takoni disa miq të mrekullueshëm që janë të interesuar si ju për ta bërë botën një vend më të mirë. Këto marrëdhënie do t'ju bëjnë më optimistë.

Virgjëresha

Shkuarja në një festë do të sjellë shumë më shumë kënaqësi se sa pritej. Përgatitni çdo gjë para se të arrijnë të ftuarit, që të mund t'i kushtoni vëmendjen tuaj atyre. Nuk është asnjëherë vonë të bësh atë që ke ëndërruar gjithmonë. Ju jeni të zgjuar dhe të aftë për të shkruar një libër, për të bërë një master ose për të mësuar një instrument muzikor. Bëni ç`të mundeni.

Peshorja

Një karrierë që përfshin artin, diplomacinë, modën apo argëtimin do të sjellë më të mirën për ju. Dëshira juaj më e madhe është krijimi i një bote që është më e bukur. Të merrni rrogë për këtë gjë, është diçka akoma më e mirë. Nëse nuk jeni në treg për një punë të tillë, kërkoje një. Të qenit një influencues i mediave sociale do të jetë shumë zbavitës dhe do ju lejojë të ndani sugjerimet tuaja të dobishme me ndjekësit besnikë që varen në fjalën tuaj.

Akrepi

Studimi i një lënde që gjithmonë ju ka magjepsur do t`ju fuqizojë. Ju e merrni informacionin si një sfungjer. Njohuritë që do fitoni tani do t'ju shërbejnë për një jetë. Mësoni një gjuhë të huaj dhe do t'ju japë mundësinë për të jetuar dhe punuar jashtë shtetit. Zhvendosja në një qytet të lashtë do shfaqë natyrën tuaj romantike. Përgatituni që të bëheni një magnet dashurie.

Shigjetari

Fitimi financiar përmes një investimi do t'ju bëjë të merrni frymë me një psherëtimë lehtësimi. Para se t`i përdorni këto para për gjëra luksi, ndaloni dhe mendoni. Dhurata më e mirë që mund t'i jepni vetes është liria ekonomike. Paguani borxhet tuaja. Një romancë pasionante ju mbush me lumturi. Është e pamundur të jesh në ankth kur ndihesh mirë me partnerin tënd. Jo vetëm që gjysma tjetër ju bën të qeshni, por ju bën edhe të mendoni. Njëri-tjetrit i zgjasni jetën.

Bricjapi

Një martesë e lumtur mund të jetë rrugës. Kjo është koha më e mirë e gjithë vitit për t'u fejuar. Është e rëndësishme që të keni një partner me të cilin mund të shfaqni anën tuaj të butë. Nëse jeni tashmë në një marrëdhënie serioze, gjysma tjetër do të ketë një lajm të mrekullueshëm për ju. Një punë e mrekullueshme, ose një sipërmarrje e suksesshme është rrugës.

Ujori

Puna juaj dhe jeta shoqërore do të ndërthuren. Dalja me kolegët pas orëve do të jetë shumë zbavitëse. Ju ndjeni dashuri të thellë për kolegët të cilët i kuptojnë idetë tuaja dhe vlerësojnë pikëpamjen tuaj origjinale. Nuk është për t'u habitur që ju pëlqen të kaloni kohë me ta. Puna me një ndërmjetës, agjent ose menaxher do të jetë shpërblyese. Lëreni përfaqësuesin tuaj të negociojë një marrëveshje më të mirë sesa mund të arrini ju. Ai ka përvojën që që ju s`e keni.

Peshqit

Ju jeni popullor. Nëse kërkoni dashurinë, do ta gjeni lehtësisht. Pas prezantimit, do të ndiheni sikur e njihni njëri-tjetrin prej vitesh. Blini një veshje të re për një festë të bukur. Në vend që të blini një dhuratë bujare për mysafirin e nderit, bëjeni një me duart tuaja.

*Ky post u përshtat nga Russell Grant dhe është realizuar nga Fabjola Hije.