Horoskop

Horoskopi për datën 3 shtator nga Russell Grant

Horoskopi për datën 3 shtator nga Russell Grant

Dashi

Ju jeni gati të merrni kontrollin e shëndetit tuaj. Mund të nisni palestrën ose të bëni një takim me një dietolog. Bëni gjithçka që mundeni për t’u ndier me energji. Keni shumë punë për të bërë. Aplikimi për një pozicion pune të mirë do të kërkojë vëmendje të madhe dhe vëmendje ndaj detajeve. Lexoni përshkrimin e punës tre herë para se të përgjigjeni.

Demi

Një bisedë flirtuese ju bën të skuqeni nga eksitimi. Ju pëlqen kur ju ngacmojnë. Nëse jeni beqare, përgatituni të përfshiheni në një romancë pasionante. Nëse keni partner, vizitoni një qytet së bashku. Një ide e mrekullueshme për një projekt krijues do të mbërrijë ndërkohë që jeni duke bërë disa punë të përditshme. Ndaloni atë që po bëni dhe mbajini idetë shënim.

Binjakët

Do të jetë e pamundur të përmbani emocionet tuaja. Jeni pasionant për një temë dhe nuk heshtni për të as kur jeni në shoqëri të përzier. Nëse një i afërm ju ofendon me fjalë fyese, kundërshtojini deklaratat e tij me fakte dhe shifra të besueshme. Të tjerët do t`ju trajtojnë si hero. Shumë të tjerë janë lodhur po ashtu si ju nga kjo sjellje. Ju jeni i vetmi kurajoz që i tregon vendin këtij njeriu.

Gaforrja

Jini të drejtpërdrejtë me dikë që e ka ulur ritmin dhe po e pengon punën. Nëse nuk punon dot siç duhet, atëherë të shkojë dikur tjetër. Nuk keni pse të bëni skena. Tregojani rrugën me qetësi. Dikush po ju bën presion për të nënshkruar një kontratë. Ju jeni më të fuqishëm për këtë situatë nga sa mendoni. Negocioni kushte më të mira. Nëse kjo kompani me të vërtetë dëshiron që ju të bashkoheni në radhët e saj, ajo do të plotësojnë të gjitha kërkesat.

Luani

Ky është një kohë e shkëlqyer për të negociuar pagën. Ju meritoni të paguheni atë që vleni. Pala tjetër është shumë e impresionuar nga aftësitë tuaja krijuese dhe do t`ju paguajë për atë që dëshironi. Sfidojeni një drejtues që abuzon vazhdimisht me fuqinë e tij. Nëse ai qesh me ankesat tuaja, kërcënojeni se do ta denonconi sjelljen e tij. Buzëqeshja do t`i zhduket shpejt.

Virgjëresha

Intelekti juaj është i mprehtë. Një ide e shkëlqyer do të festohet si zgjidhja e një dileme praktike. Mos u habitni kur të vendoseni në krye të një grupi që do të zgjidhë këtë problem. Mblidhni punëtorët më të aftë. Ekipi respekton qasjen tuaj. Në vend që t'i trajtoni të gjithë si fëmijë, jepini udhëzime të qarta dhe caktoni afate të arsyeshme. Si rezultat, do ta zgjidhni këtë çështje shpejt dhe do të shpërbleheni me një bonus të madh.

Peshorja

Shkoni në një vend privat ku mund të dëgjoni veten dhe të mendoni. Ju keni shumë miq që ju sjellin gëzim. Kur vjen koha për të ushtruar krijimtarinë tuaj, të dashurit mund të kenë një ndikim të padëshiruar në punën tuaj. Është e dobishme të merreni me veprimtari që ju mbushin shpirtin. Komunikimi me natyrën, lutja dhe dëgjimi i muzikës janë të gjitha mënyrat e mira për të harruar problemet tuaja.

Akrepi

Nuk ka pasur kurrë një kohë më të mirë për të dalë dhe për të bërë rrjet mbështetës. Shtyjeni veten të merrni pjesë në një takim shoqëror, edhe nëse ndiheni antisocial. Do merrni energji sapo të dilni nga dera e shtëpisë. Do të takoni një njeri inteligjent. Së bashku, do të punoni për një projekt të mirë.

Shigjetari

Jini të gatshëm për të pranuar një punë. Nëse udhëheqësi mungon, merrni përsipër kontrollin e një projekti të rëndësishëm. Të presësh që shefi të kthehet harxhonit kohë, para dhe burime të vlefshme. Ju keni instinkte të mira për atë që duhet të bëni. Nëse jeni i papunë, aplikoni për një punë të dëshirueshme. Mund të mos mendoni se perspektivat tuaja janë të forta, por keni gabuar. Aftësitë tuaja të shkëlqyera të komunikimit dhe intelekti i mprehtë ju bëjnë personin e përsosur për këtë pozicion.

Bricjapi

Është koha për të folur ashtu siç duhet. Gatishmëria juaj për të kundërshtuar një rregull të padrejtë do t'i bëjë të tjerët të tërhiqen në anën tuaj. Njerëzit kanë shumë respekt për mendimet tuaja. Kjo për shkak se ju u gjithmonë drejtoheni me dinjitet. Një çështje ligjore do të kthehet në favorin tuaj, duke ju lejuar të ecni përpara me një projekt të guximshëm. Një udhëtim jashtë shtetit ose fitimi i një diplome të përparuar do të përparojë perspektivën tuaj personale dhe profesionale. Pranoni një ofertë për të punuar në një vend të huaj.

Ujori

Tregojini dashurisë atë që dëshironi me të vërtetë nga takimet tuaja fizike. Ata do të jenë të lumtur t`jua plotësojnë dëshirat. Merrni zakonin e artikulimit të dëshirave tuaja. Kjo do të përmirësojë të gjitha marrëdhëniet që keni. Dikush do të përpiqet t'ju ofrojë një pjesë të vogël të një fondi të përbashkët. Qeshni me sugjerimin dhe kërkoni atë që meritoni.

Peshqit

Partneri juaj dëshiron më shumë vëmendje. Mos ia mohoni këtë kërkesë. Bëni një udhëtim të shkurtër së bashku. Do ta shijoni të dy këtë udhëtim. Natyra ka një efekt terapeutik në marrëdhënie. Nëse jeni beqar, mos hezitoni të bëni lëvizjen e parë. Derisa njeriu që keni përballë të arrijë sigurinë.

*Ky post u përshtat nga Russell Grant dhe është realizuar nga Fabjola Hije.