Showbiz

I them çdo ditë që më zbukuron jetën! Spikerja e TV Klan ka dy fjalë për grimierin që s’ka Instagram, por e njohim të gjithë

I them çdo ditë që më zbukuron jetën! Spikerja e TV

Jemi në kohën e rrjeteve sociale, por shpesh kuptojmë se puna ka më rëndësi sesa promovimi.

Dashamir Turku (Dashi), nuk i përdor rrjetet sociale, por mbetet një nga grimierët më të njohur dhe të mirë.

Spikerja e TV Klan, Anjola Hamzaj, ndau një dedikim dhe falenderim për të përtej dhomës së tij të punës ku takohen çdo ditë. Nuk e quajtur mik, ajo shprehet se Dashi i ka zbukuruar jetën.

“I them cdo dite qe ti me zbukuron jeten... kush punon ne TV e di sa shume varet humori yne nga grimi... Por e une e them edhe per njeriun qe eshte, per ate qe percjell gjate punes. Ai nuk i perdor rrjetet sociale, por sot e ndjeva ti them faleminderit me zemer pertej dhomes se grimit ku shkembejme bisedat me interesante per artin dhe te bukuren. Sot i them qe e kam mik nga ata te rrallet. Dash Turku nuk ka nevoje per prezantim. Po ndaj edhe disa nga imazhet e mia te kuruara nga Dashi”, shkruan Anjola./ Tiranapost.al

https://www.instagram.com/p/B4nj06iA4KX/