Aktualitet

I vihet tritol parukerisë pas mesnate, s’ka të lënduar

I vihet tritol parukerisë pas mesnate, s’ka të lënduar

Një biznesi parukerie në fshatin Nikël të Krujës iu vendos një sasi lënde plasëse. Ngjarja ndodhi rreth orës 01:00., ndërsa parukeria është në pronësi të R.SH.

Nga shpërthimi nuk ka pasur të lënduar, pasi biznesi ka qenë i mbyllur, por vetëm dëme materiale.

Polica po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes si dhe për kapjen e autorit./ Tiranapost.al

*Foto ilustruese