Aktualitet

Imazhet e frikshme pas sulmit terrorist në Las Vegas

Reporterët kanë qenë të shumtë në Las Vegas në atë që pritej të ishte thjesht një koncert muzike “Country”. Megjithatë, mbrëmja ka pasur një fund shumë më tragjik ku rreth 58 njerëz humbën jetën nga të shtëna me armë automatike dhe mbi 500 të tjerë u plagosën.

Autori është identifikuar dhe pritet të dalë përpara drejtësisë. Këto janë imazhet e frikshme të kapura nga lentet e gazetarëve prezentë për të mbuluar koncertin.  K.H/ tiranapost.al