Aktualitet

Imazhet më emblematike të ditës së sotme

Zëri i Amerikës ka publikuar ditën e sotme 4 imazhe të përzgjedhura si momentet emblematike të ditës së sotme, ku dallon takimi i Papa Françeskut I dhe presidentit turk Erdogan si edhe festa e ekipit të Philadephias pas fitores së kampionatit të futbollit amerikan për herë të parë në historinë e klubit. /tiranapost.al