Showbiz

Instagrami plot ngjyra udhëtimesh i Sokol Ballës, sot iu dedikua babait

Instagrami plot ngjyra udhëtimesh i Sokol Ballës, sot iu dedikua

“Ai bën 73 vjeç sot. Babai është një përjetësi”, shkruan Sokol Balla për të atin që sot feston ditëlindjen dhe postimin e shoqëron me të dy prindërit.

 

View this post on Instagram

 

He is 73 today. A father is going to be an eternity. #family

A post shared by Sokol Balla (@sokolballaofficial) on

Një urim të ndjerë ia bëri edhe nënës që e quajti Nënë Terezën e tij, kur ajo kishte ditëlindjen ca muaj më parë. Për atë pati disa fjalë më tepër, kurse për babain i tha të gjitha me vetëm një fjali.

Instagrami i Sokol Ballës, që zakonisht është plot ngjyra udhëtimesh, sot iu dedikua familjes.

*Ky post është realizuar nga Fabjola Hije