Showbiz

Ish e dashura e Princ Harry-t në krahët e një Harry tjetër

Ish e dashura e Princ Harry-t në krahët e një Harry tjetër

Marrëdhënia e dikurshme e Princ Harryt me aktoren Cressida Bonas  gjatë periudhës 2012-2014 është tashmë e njohur në media. Por pas kaq vitesh, fati deshi që Cressida të ketë sërish në krah një tjetër Harry.

[caption id="attachment_327469" align="aligncenter" width="615"] Foto nga Google[/caption]

https://www.instagram.com/p/xbmV2fgZOy/

[caption id="attachment_327470" align="aligncenter" width="620"] Foto nga Google[/caption]

Ai vjen nga një familje britanike dhe emri i tij i plotë është Harry Wentworth-Stanley.Çifti e kanë mbushur Instagramin me fotot e tyre dhe në këtë foto duket afrimiteti i Harry-t me Princin William teksa ishin të pranishëm në hapjen e “James Place”.

https://www.instagram.com/p/BkNqzySHpFO/?utm_source=ig_embed

*Ky post u përshtat nga www.cosmopolitan.com