Showbiz

Ja pse Barack e do sa botën Michelle! Ajo na mëson shumë me këtë foto me shoqet

Ja pse Barack e do sa botën Michelle! Ajo na mëson shumë me

E përmbajtur, pa repost e pa bërë të përvëluarën, Michelle Obama ka postuar një foto më shoqet e saj duke falenderuar të tjerët për urimet për ditëlindje.

E ka mbajtur familjen e saj, vajzat dhe Barack-un larg. Jo se i do më pak, sigurisht që anasjelltas, por si grua e zgjuar di se çfarë duhet të bëjë, dhe si të jetë me këmbë në tokë.

https://www.instagram.com/p/B7by6osAmFJ/

Pastaj me shoqet kalohet më mirë se më këdo. Le të bëjnë studime po të duan. S’ka si shoqet. Ke të drejtë Michelle!/ Tiranapost.al

http://www.tiranapost.al/erdhi-prape-ditelindja-e-michelle-dhe-barack-i-fut-grate-ne-depresion/