JETË

Edona Bilali është bërë nënë për herë të parë

Edona Bilali është bërë nënë për herë

Edona Bilali ditën e sotme është bërë nënë. Ministrja ka sjellë në jetë një vajzë.

Ajo e ka postuar vetë foton e parë me foshnjen e porsalindur dhe zbuloi edhe emrin e saj.

Postimi në Facebook:

Sot bota mori një dimension tjetër. Eden na e plotësoi familjen.

Faleminderit të gjithëve për urimet!