Showbiz

Video/ JLo thyen prapë Instagramin në sfilatën me fustanin Versace

Video/ JLo thyen prapë Instagramin në sfilatën me fustanin

Jennifer Lopez po që di t’i vërë vulën gjërave! Ju kujtohet paraqitja e saj ikonë në vitin 2000 tek “Grammy Awards”?

Me të njëjtën veshje këngëtarja dhe aktorja 50-vjeçare u shfaq sot në mbylljen e sfilatës te “Versace”, në Milano, Itali.

https://www.instagram.com/p/B2pR8pXgiTJ/

Shtëpia italiane e modës risolli fustanin ikonë me printet e xhunglës, në nuancat e jeshiles.

Ja pse ky fustan është ikonë dhe normalisht edhe ajo që e ka veshur!/ Tiranapost.al