Evente

Rita Ora: E emocionuar që rikthehem në Tiranën time të dashur

Rita Ora: E emocionuar që rikthehem në Tiranën time të

Rita Ora ka reaguar për herë të parë pas lajmit që u publikua dje se do të vijë në një concert në Tiranë.

Ajo konfirmoi datën dhe vendin e takimit. Në 6 shtator, në Sheshin Skënderbej, në një concert falas për të gjithë.

Rita Ora: E emocionuar që rikthehem në Tiranën time të

“Jam shumë e emocionuar dhe e nderuar që rikthehem në Tiranën time të dashur. Erion Veliaj më ftoi të performoj në një koncert, falas për të gjithë, për të festuar së bashku vitin e Tiranës - Kryeqyteti Europian i Rinisë! Në 6 shtator, Sheshi Skënderbej”, shkruan Rita Ora.