Evente

Veliaj zbulon surprizën e parë të festave të fundvitit

Veliaj zbulon surprizën e parë të festave të fundvitit

Bota gjendet nën një presion të vazhdueshëm nga Covid-19 dhe e vetmja e mirë është pritja e festave të fundvitit. Përgatitjet për të kanë filluar. Kryeqyteti do ketë një koncert, një festë si çdo fundvit dhe kryebashkiaku Veliaj sapo zbuloi surprizën e parë. Ajo është Artjola Toska, një prej këngëtareve më të dashura të muzikës “tironse”.

Veliaj zbulon surprizën e parë të festave të fundvitit

“Goc Tirone jom,
rronje?t ke?tu i kom,
n'fund bote?s me shku
shpirtin e kom ke?tu.

?? E nisa dite?n me nje? krye goce? te? kryeqytetit, me? te? mire?n e Tirone?s sone? @artjolatoskaofficial , pe?r te? pe?rgatitur nje? surprize? pe?r gjithe? dashamire?sit e ke?nge?s qytetare ke?te? fundivit!”, shkruan Veliaj në Instagram.