Aktualitet

Kapet në Bullgari i dyshuari i pestë i grabitjes në Rinas, Rama: Po ngushtohet rrethi i keqbërësve!

Kapet në Bullgari i dyshuari i pestë i grabitjes në Rinas, Rama:

Kryeministri Rama ka reaguar pas kapjes së të dyshuarit të pestë të përfshirë në grabitjen në Rinas më 9 prill. Kryeministri është treguar aktiv me statuse mbi informacionet e fundit për grabitjen, dhe në postimin e sotëm shkruan se policia e Shtetit po bën punë intensive dhe profesionale.

Statusi i kryeministrit Rama: 

Arrestohet edhe një autor tjetër i grabitjes së Rinasit, duke e ngushtuar më tej rrethin e keqbërësve falë punës intensive dhe profesionale të Policisë së Shtetit.E cila po provon se ka kaluar në një nivel të ri fuqie goditëse ndaj krimit, duke folur përditë me rezultate konkrete.

Për më shumë mbi kapjen e të dyshuarit të pestë në Bullhari, në bashkëpunim me Interpol klikoni linkun më poshtë./ Tiranapost.al. E.B

http://www.tiranapost.al/kapet-ne-bullgari-i-dyshuari-i-peste-per-vjedhjen-e-miliona-eurove-ne-rinas/