Showbiz

Klaudia zbulon pasionin e ri dhe përvesh mëngët

Klaudia zbulon pasionin e ri dhe përvesh mëngët

Postimi i fundit i Klaudia Pepës nuk ka asnjë lidhje me kërcimin. Nuk ka shumë që ka zbuluar pasionin e ri, gatimin dhe i përveshi mëngët. Gatoi supë karrote me majdanoz dhe kërpudha me mish. Shtroi tryezën bukur bukur, zgjodhi dhe shishen e verës, që siç zbuloi e ka të përnatshme dhe shijon pjatat e saj.

Gatimi është shndërruar në modën e fundit në Instagram dhe nuk janë të paktë personazhet publikë që ndajnë recetat e tyre të preferuara.

*Ky post u realizua nga Fabjola Hije