Kombinohu me Emin

6 trendet që do të na mbajnë ngrohtë gjatë këtij dimri

6 trendet që do të na mbajnë ngrohtë gjatë këtij

Si ajo shprehja “Oh baby, it’s cold outside!” Moti po fillon të ftohet kështu që për të luftuar të ftohtin ne duhet të marrim pak frymëzim nga tendencat e reja të dimrit që nuk janë dukur asnjëherë kaq mirë.

6 trendet që do të na mbajnë ngrohtë gjatë këtij

6 trendet që do të na mbajnë ngrohtë gjatë këtij

6 trendet që do të na mbajnë ngrohtë gjatë këtij

Një pallto e thjeshtë dhe rehatshme është element i domosdoshëm në veshjet e një gruaje. Palltoja e thjeshtë është bërë klasikja femërore e çdo vajze. Mbi të gjitha çdo ikonë e stilit nga Kate Moss, deri tek Bella Hadid e ka në pronësi një të tillë, pse mos e kesh edhe ti?

6 trendet që do të na mbajnë ngrohtë gjatë këtij

6 trendet që do të na mbajnë ngrohtë gjatë këtij

6 trendet që do të na mbajnë ngrohtë gjatë këtij

6 trendet që do të na mbajnë ngrohtë gjatë këtij

Pulovrat! Falë tendencave të dimrit 2021 dollapet e te gjitha vajzave do të jenë të mbushura me pulovra shumëngjyrëshe këtë vit. Nuk mund të gaboni kurrë me një pulovër të thjeshtë pasi ajo shkon me çdo gjë.

6 trendet që do të na mbajnë ngrohtë gjatë këtij

6 trendet që do të na mbajnë ngrohtë gjatë këtij

6 trendet që do të na mbajnë ngrohtë gjatë këtij

‘Leather loafers’, ndoshta nuk janë këpucët e para që mund t’ju vinë në mendje për stilin e dimrit, por ‘loafers’ prej lëkure janë një mundësi e gjithanshme për çdo sezon.

Golfet me vija! Sezonet vijnë dhe ikin, tendencat shkojnë dhe vijnë por një gjë është e sigurt, që ato nuk do dalin kurrë nga moda. Pasi nuk do të jetë e nevojshme që ju të vishni një pulovër të trashë poshtë një palltoje elegante, por mund të vishni një golf shumëngjyrësh. Golfet nuk mund të vishen vetëm poshtë palltove, por edhe poshtë kominosheve, apo edhe fustaneve.

6 trendet që do të na mbajnë ngrohtë gjatë këtij

Stilistë si Valentino dhe Chanel sollen copën më të preferuar të dimrit apo edhe për çdo sezon “velvet”. Ju mund të keni fustane, xhaketa, apo dhe funde me këtë copë. Unë do të preferoja dhe pantallonat kadife stili (cowboy) të preferuarat e mia të cilat do t`i vishja me çizme shiu për stil dhe për t`u dukur ndryshe.

6 trendet që do të na mbajnë ngrohtë gjatë këtij

6 trendet që do të na mbajnë ngrohtë gjatë këtij

6 trendet që do të na mbajnë ngrohtë gjatë këtij

6 trendet që do të na mbajnë ngrohtë gjatë këtij

Ky nuk është një element, por është një stil i ndërthurur që ka të bëjë me tendencat e 2021-shit. Të përziesh stilin bohem dhe shik në të njëjtën kohë je padyshim vajza që ndjek tendencat, ashtu do të të quajnë me saktë. Të veshësh një fustan bohem me një pallto të ngrohtë e të madhe do t’ju bëjë të ndiheni një grua e pasur.