Kombinohu me Emin

Industria e modës po prodhon më shumë se kurrë pizhame! Ja propozimet e Emit se cilat versione ju duhen, si klasike dhe sportive

Industria e modës po prodhon më shumë se kurrë pizhame! Ja

Tashmë jemi mësuar me fjali të tilla si ‘distancimi shoqëror’ dhe ‘vetizolimi’ pasi janë bërë tani pjesë e gjuhës sonë të përditshme. Ndikimi i stilit tonë të të jetuarit ka ndryshurar krejtësisht. Është një kohë ku më e rëndësishmja është të rrimë në shtëpi, të punojmë apo edhe të mësojmë nga shtëpia. Por të rrini gjithë kohës në shtëpi dhe të mos kujdeseni për veten tuaj duket paksa e mërzitshme. Më poshtë kam sjell për ju 4 lloje të ndryshme stilesh se si të visheni në shtëpi ose ku ju përshtateni më së shumti. Nga veshja dhe deri tek përkujdesja për shtëpinë apo edhe për ju i gjeni në këtë artikull.

Industria e modës po prodhon më shumë se kurrë pizhame! Ja

Linku për porosi

Të jesh minimaliste në shtëpi është mrekulli! Do të thotë elegancë pa shumë përpjekje dhe komoditet. “Leset” ka bërë zgjedhjen e duhur për ju duke bërë një set rrobash për në shtëpi. Ajo përmban një mantel ngjyrë kremi, tuta kashmir të ngrohta e të gjëra, dhe pjesën e sipërme. Sapo t`i vini këmbët në këto pantofla nga “Manolo Blahnik” nuk do të dëshironi t`i hiqni kurrë më, janë aq të rehatshme dhe të ngrohta. Ndërsa kremi hidratues nga “La Mer” është krijuar për të rritur shkëlqimin, butësinë, rigjenerimin në fytyrën tuaj. Është e pasur me lëndë ushqyese dhe ka një esencë qumështore që ndihmon lëkurën e thatë.

Industria e modës po prodhon më shumë se kurrë pizhame! Ja

Linku për porosi

Linku për porosi

Për ata që janë të fiksuar pas sportit dhe që çohen që në 6:00 të mëngjesit për të filluar rutinën e tyre me yoga, pilates, zumba apo edhe box. Veshja ideale për ju është ky kostum sportiv “Adidas” gjithashtu dhe këto (sports-bra) nga “Ernest Leoty”. Dhe jeni gati për ta filluar ditën tuaj sa më mbarë.

Industria e modës po prodhon më shumë se kurrë pizhame! Ja

Linku për porosi

Linku për porosi

Klasikja i përket dhe do i përkasë gjithmonë kompletit të tutave me cilësi të mirë prej pambuku gjithashtu dhe balerinave të së njëjtës markë të cilat janë bërë për fjalën komoditet. Teksa bëni gati vaskën tuaj me ujin e ngrohtë dhe me kripërat tuaja të preferuara bëni mirë që të ndizni dhe qiriun nga “Jo Malone” e cila ka aromën e dardhës angleze të sapo pjekur dhe të kujton aromën e vjeshtës me pak fjalë.

Industria e modës po prodhon më shumë se kurrë pizhame! Ja

Linku për porosi

Linku për porosi

Të ndihesh e pasur për veten tënde dhe në shtëpinë tënde është gjëja më e mirë që mund të bëni dhe e di si mund ta realizoni këtë?! Vetëm duke blerë këtë komplet të ngrohtë nga “Loro Piana” e cila iu bën të ndiheni elegante dhe komode në të njëjtën kohë. Gjithashtu pa këtë serum nga “La Mer” nuk keni nga të shkoni më besoni, pasi është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe është hidratuesi ideal.

Këto janë propozimet e pizhameve që markat më të njohura po bëjnë momentalisht, me çmime të shtrenjta, por edhe të volitshme.

Industria e modës po prodhon më shumë se kurrë pizhame! Ja

Linku për porosi

Industria e modës po prodhon më shumë se kurrë pizhame! Ja

Linku për porosi

Industria e modës po prodhon më shumë se kurrë pizhame! Ja

Linku për porosi

Industria e modës po prodhon më shumë se kurrë pizhame! Ja

Linku për porosi

Industria e modës po prodhon më shumë se kurrë pizhame! Ja

Linku për porosi

Industria e modës po prodhon më shumë se kurrë pizhame! Ja

Linku për porosi