Kronikë e zezë

25-vjeçarja që humbi jetën në aksidentin në Vlorë

25-vjeçarja që humbi jetën në aksidentin në

Aksidenti tragjik pasditen e sotme në Nartë të Vlorës i mori jetën 25 vjeçares. Ajo është vajza që shihni në foto me inicialet G. Meto.

25-vjeçarja që humbi jetën në aksidentin në

Në makinë ndodhej bashkë me një vajzë tjetër por shpejtësia e lartë siç treguan burime nga policia, bëri që makina e tipit Ford Fiesta të përplasej me një bordurë dhe të përfundonte përmbys. Ajo nuk mundi dot ti mbijetojë plagëve të marra nga përplasja e fortë dhe goditjes që mori në pjesën e kokës.

25-vjeçarja që humbi jetën në aksidentin në

25-vjeçarja që humbi jetën në aksidentin në

Vajza tjetër pasagjere, identetiteti i të cilës nuk bëhet me dije, thuhet të jetë e afërmja e 25 vjeçares, e cila është dërguar në spital dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

25-vjeçarja që humbi jetën në aksidentin në