Kronikë e zezë

Aksident i rëndë te Bishti i Zhurit me një viktimë

Aksident i rëndë te Bishti i Zhurit me një viktimë

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në vendin e quajtur Bishti i Zhurit. Një kamion ka shkatërruar thuajse tërësisht një automjet tip Bez C Class. Si pasojë ka humbur jetën një 27 vjeçar me iniciale F.M.

Nxjerrja e trupit të viktimës nga mjeti është i vështirë, pasi përplasja ka qenë e fortë, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i Policisë:

Në lidhje me aksidentin e ndodhur ditën e sotme, në vendin e quajtur “Bishti i Zhurit”, ku mjeti kamion me drejtues shtetasin I. C. u përplas me mjetin tip “Benz” me drejtues shtetasin F. M., 27 vjeç, ju informojmë se si pasojë e aksidentit drejtuesi i mjetit tip “Benz” ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.