Kronikë e zezë

Aksident në Himarë, një i vdekur dhe dy në gjendje kritike

Aksident në Himarë, një i vdekur dhe dy në gjendje kritike
Foto ilustruese

Rreth orës 07:00 një Mecedez Benz me targa Durrësi është aksidentuar në Piqeras, Himarë. Si pasojë ka humbur jetën A.A, 34 vjeç dhe kanë mbetur të dëmtuar dy të tjerë E.B dhe A.K që janë dërguar në spital. Nga njoftimet e para thuhet se të mbijetuarit, mes tyre një vajzë janë në gjendje kritike për jetën.       

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Lajmi në përditësim...