Kronikë e zezë

Aksidentohet për vdekje 65-vjeçari që po udhëtonte me motor

Aksidentohet për vdekje 65-vjeçari që po udhëtonte me

Një aksident i rëndë i ka marrë jetën një 65 vjeçari në Kurbin, i cili ishte duke udhëtuar me motor kur u përplas nga një makinë. 

Sipas informacioneve, shoferi i automjetit me iniciale E. Gj., ka përplasur për vdekje  65 vjeçarin Pashk Perloka.

Nuk dihen ende shkaqet dhe rrethanat e aksidentit. Në vendngjarje ka mbërritur policia dhe ka shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme.