Kronikë e zezë

Bie nga ndërtesa ku po punonte, humb jetën 57-vjeçari

Bie nga ndërtesa ku po punonte, humb jetën 57-vjeçari

Një 57-vjeçar, me inicialet F.N, ka humbur jetën pak minuta më parë. Mësohet se ka qenë duke punuar në lartësi, në një ndertëse, nga ku për shkaqe të panjohura ende, ka rënë.

Ngjarja ka ndodhur në Kashar.

Njoftimi i Policisë

Më datë 15.04.2022, në Kashar, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia e objektit ku po punonte, shtetasi F. N., rreth 57 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.