Kronikë e zezë

Detaje nga ngjarja shokuese. Si e kërcënonte i moshuari 15-vjeçaren për të përfituar seksualisht

Detaje nga ngjarja shokuese. Si e kërcënonte i moshuari

Sipas News 24, 65-vjeçari me inicialet A.D., jetonte në njëjtën lagje me 15-vjeçaren në Babrru të Kamzës dhe për një kohë të gjatë e përndiqte duke i thënë se do t’i shkruante ne muret e lagjes emrin e saj dhe fjalë ofenduese për të në rast se ajo nuk kryente marrëdhënie seksuale me të.

“Je ku**ë nëse nuk bën seks me mua”, i ka thënë ndër të tjera i moshuari të miturës. Ajo nën presion dhe kërcënimet e vazhdueshme, ka kryer marrëdhënie seksuale me 65-vjeçarin, i cili e ka filmuar. Filmimin ua ka dhënë dhe 3 personave të tjerë: K.P., 20 vjeç, R.O., 16 vjeç dhe F. B., 15 vjeç, në po të njëjtën lagje, të cilët abuzuan gjithashtu seksualisht me te miturën.

Lexo më shumë: