Kronikë e zezë

E rëndë në Durrës/ Mbytet një 10-vjeçar në pishinë

E rëndë në Durrës/ Mbytet një 10-vjeçar në

Një ngjarje tragjike raportohet nga Durrësi, ku ka humbur jetën një i mitur në pishina.

Policia bën me dije se sot rreth orës 12:40, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, një 10-vjeçar nga Kosova me inicialet E.T., 10 vjeç, dyshohet të jetë mbytur duke u larë në pishinë. Pavarësisht ndihmës së parë, i mituri nuk ka arritur që të shpëtohet.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.