Kronikë e zezë

Fier/ I riu humbet kontrollin e motorit; ndërron jetë rrugës për në spital

Fier/ I riu humbet kontrollin e motorit; ndërron jetë rrugës

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Kallm i Vogël, teksa një 26-vjeçar me inicialet A.B., ka humbur kontrollin e motorit të tij tip “Yamaha” dhe ka rënë në kanal. Ai është dërguar me urgjencë në spitalin e Fierit, por ka ndërruar jetë gjatë rrugës.

Policia ka nisur një hetim për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Tiranapost.al