Kronikë e zezë

Gjendet e pajetë 73-vjeçarja, 6 muaj e vdekur në shtëpi

Gjendet e pajetë 73-vjeçarja, 6 muaj e vdekur në
Foto Ilustruese

Një 73-vjeçare është gjetur e pajetë në shtëpinë e saj me qira. Banesën ia paguante një shoqatë. Ditën e sotme qiradhënësja shkoi për ta parë nëse ishte mirë, por e gjeti të pajetë.

E moshuara kishte humbur kontaktet prej 6 muajsh me të afërmit. Ajo ishte nga Vlora dhe jetonte vetëm.

Ajo jetonte në një shtëpi pranë Bulevardit Gjergj Fishta. Ende nuk ka detaje të konfirmuara rreth shkakut të vdekjes së saj.

Lajmi në përditësim...