Kronikë e zezë

Gjendet i pajetë 65-vjeçari në Elbasan

Gjendet i pajetë 65-vjeçari në Elbasan

Një 65-vjeçar është gjetur i pajetë në tualetet publike të qytetit të Elbasanit.

Gjatë ekzaminimit të trupit nuk janë konstatuar shenja dhune. Ende nuk dihen shkaqet që kanë çuar në vdekjen e tij dhe sa identiteti.

Tiranapost.al