Kronikë e zezë

Gjendet një trup i pajetë në rrugë, në Elbasan. Cilat janë dyshimet e para?

Gjendet një trup i pajetë në rrugë, në Elbasan. Cilat

Një trup i pajetë është në anë të rrugës, në lagjen “5 Maji” në Elbasan. Viktima është gjetur nga kalimtarë të rastit gjatë mëngjesit të sotëm dhe dyshimet e para janë se mund të jetë përplasur nga ndonjë automjet.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet. Ndërkaq viktima nuk është identifikuar ende.