Kronikë e zezë

Humb kontrollin e mjetit, vdes 35-vjeçari në Mirditë

Humb kontrollin e mjetit, vdes 35-vjeçari në Mirditë

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Ndërfushaz të Mirditës. Mjeti tip “Volkswagen” me të cilin udhëtonte shtetasi Gersi Nikolli, 35 vjeç ka dalë nga rruga dhe për pasojë drejtuesi Nikolli ka humbur jetën.

Nga hetimet paraprake dyshohet se Nikolli ka humbur kontrollin e mjetit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje.