Kronikë e zezë

Ky është 29-vjeçari që ndërroi jetë teksa rregullonte një makineri në punë

Ky është 29-vjeçari që ndërroi jetë teksa

Artan Mulosmani është i riu 29-vjeçar që humbi jetën në vendin e punës. Mulosmani punonte në një kompani inertesh në Tropojë dhe pasi u plagos me një makinerë të cilën po e rregullonte, ndërrroi jetë në spital. Policia ka arrestuar pronarin e biznesit SH.M, 48 vjeç.

Ky është 29-vjeçari që ndërroi jetë teksa

Një reagim pas humbjes së të riut ka bërë vëllai i tij në rrjete sociale ku i jep lamtumirën dhe ndan foton e tij me miqtë.