Kronikë e zezë

Ndërhyri në sherrin e fqinjit me dy gra, humb jetën 56-vjeçari

Ndërhyri në sherrin e fqinjit me dy gra, humb jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Nikolin Staka 56 vjeç ka humbur jetën si pasojë e plagëve të marra pas sherrit me fqinjin e tij.

Ngjarja ka ndodhur në 30 korrik, por trupi i tij i pajetë u gjet ditën e djeshme në shtëpinë ku jetonte.

Staka ka qenë në ballkon dhe ka parë sesi fqinji Alban Meneri zihej me dy gra për një vend parkimi që pretendonte se ishte i atij.

Staka i ka thërritur nga ballkoni të mos merret me gra dhe Meneri e ka ftuar të zbresë poshtë e të sqarohen.

Kur Staka ka zbritur, janë konfrontuar fizikisht. Dyshohet se 56-vjevçari ka humbur jetën nga hemoragjia.