Kronikë e zezë

Ndërron jetë nga COVID-19 aktori korçar Naum Tërova

Ndërron jetë nga COVID-19 aktori korçar Naum Tërova

Pas disa ditësh hospitalizimi ka ndërruar jetë aktori dhe regjisori korçar Naum Tërova, i ati i nënkryetares të Bashkisë së Korçës Benila Tërova.

Gjendja e tij shëndetësore ka qenë e rënduar prej tashmë disa ditësh, teksa ndodhej i intubuar në spitalin e Korçës.

Tiranapost.al