Kronikë e zezë

Ngacmoi seksualisht dy të mitura, arrestohet 56-vjeçari nga Durrësi

Ngacmoi seksualisht dy të mitura, arrestohet 56-vjeçari nga

Një 56-vjeçar nga Durrësi me inicialet R.S është arrestuar në flagrancë duke ngacmuar seksualisht dy të mitura dhe bërë veprime të turpshme para tyre. Vajzat janë të moshës 9 dhe 13 vjeç.

Denoncimin e kanë bërë familjarët e vajzave dhe shtetasi R.S është vënë nën pranga.

Deri tani nuk dihet lidhja e dy vajzave me njëra tjetrën dhe as detaje të tjera të kësaj ngjarjeje.

Policia vijon hetimet.