Kronikë e zezë

Një 12-vjeçar mbytet në plazhin e Talës

Një 12-vjeçar mbytet në plazhin e Talës

Një i mitur 12-vjeçar është mbytur në det në Tale, të Lezhës. Ngjarja e rëndë u shënua mesditën e sotme.

Sipas njoftimit të policisë 12- vjeçari ishte nga Borizana e Fushë- Krujës.

Grupi hetimor është në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.