Kronikë e zezë

Një 22-vjeçar në Tiranë i jep fund jetës

Një 22-vjeçar në Tiranë i jep fund jetës

Një 22-vjeçar i ka dhënë fund jetës. Ngjarja ka ndodhur në Tiranë, tek Kodra e Priftit rreth orës 8 të mëngjesit.

A.M, dyshohet në gjendje të rënduar psikologjike, i ka dhënë fund jetën duke prerë damarët.

I riu është gjetur pa shenje jete nga familjarët të cilët kanë njoftuar ambulancën që ka konfirmuar edhe vdekjen.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton rrethanat.